kontakt@royaldental.katowice.pl
Pon.- Pt. 8:00–20:00

Aparat Invisalign

Alignery Invisalign® to innowacyjna metoda leczenia wad zgryzu. Przezroczyste nakładki ortodontyczne są dyskretne, komfortowe, bezpieczne dla zębów i dziąseł, a zarazem skuteczne – nic więc dziwnego, że zyskują coraz większą popularność wśród pacjentów. Warto jednak pamiętać, że nie najważniejsza jest metoda, a to kto i w jaki sposób z niej korzysta.

W Royal Dental Katowice nad leczeniem ortodontycznym czuwa doktor Aleksander Tarnawski. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, wyróżniony tytułem Invisalign® Diamond Apex, zarezerwowanym dla 1% najlepszych ekspertów Invisalign® na świecie, który odmienił uśmiech i życie już ponad 2 000 pacjentów! Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, niezwykle skrupulatnie przygotowując plan leczenia, w którym uwzględnia również zabiegi planowane po korekcji wady zgryzu. W końcu nie chodzi o to, by tylko “wyprostować zęby”. Chodzi o to, by spełnić Twoje marzenie o idealnym uśmiechu!

Zaufało nam już ponad 2000 pacjentów.

Najwięcej w całej Polsce!

Dlaczego aparat Invisalign w Royal Dental Katowice?

Dla kogo aparat ortodontyczny Invisalign?

Wizyta start-up

Przekonaj się, jak możemy odmienić Twój uśmiech! Zaplanuj wizytę START-UP, która obejmuje:

Nakładki Invisalign Katowice

Twój Invisalign już od

Raty

458,33 zł

/ miesiąc

* W powyższej cenie zawarte są wszystkie wizyty kontrolne, cena na 50 miesięcy

Posłuchaj eksperta Invisalign®

Odtwórz wideo

Jak działa system Invisalign®

Odtwórz wideo
Invisalign Katowice

TOP w Europie!

Jesteśmy certyfikowanym gabinetem z najwyższym, Diamentowym Statusem Partnera Invisalign. Zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce pod względem liczby pacjentów ortodontycznych, leczonych metodą nakładkową. Doktor Aleksander Tarnawski, który będzie koordynował Twoje leczenie, widnieje na liście TOP100 lekarzy Invisalign w całej Europie! Jeśli te rekomendacje nadal Cię nie przekonują, przewiń stronę niżej, by zobaczyć metamorfozy oraz opinie naszych pacjentów.

Invisalign Katowice

Profesjonalizm i empatia

Wierzymy w moc pracy zespołowej, dlatego nad procesem leczenia ortodontycznego w Royal Dental zawsze czuwa grono ekspertów. Możliwość konsyliów lekarskich oraz bogate zaplecze technologiczne sprawiają, że pomagamy nawet w najtrudniejszych przypadkach. Wada zgryzu odbiera pewność siebie, my ją przywracamy. W naszym gabinecie najważniejszy jesteś Ty, Twój komfort i zadowolenie. Jeśli poza profesjonalizmem, liczysz na zrozumienie – dobrze trafiłeś!

Invisalign Katowice

Wizyty kontrolne w gabinecie planujemy tylko wtedy, gdy jest to konieczne, zaś na bieżąco czuwamy nad przebiegiem leczenia dzięki systemowi Dental Monitoring. 

Dzięki aplikacji będziesz z nami w kontakcie z każdego miejsca z dostępem do Internetu oraz w każdej chwili sprawdzisz, jak ząb po zębie zmienia się Twój uśmiech. 

Invisalign Katowice

Agata Zabraniak i Wioleta Jastrzębska o Invisalign® wiedzą niemal wszystko. Nic dziwnego, to właśnie do nich dzwonią nasi pacjenci ortodontyczni w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Jeśli zostaniesz jednym z nich, Agata i Wioleta pomogą Ci w każdej kwestii związanej z Invisalign® – otrzymasz bezpośredni kontakt do Opiekunek Pacjenta Ortodontycznego.

DENTAL MONITORING

Bądź z nami w kontakcie z każdego miejsca na świecie!

 

Twój czas jest cenny, dlatego w leczeniu INVISALIGN wykorzystujemy Dental Monitoring. Skanujesz uśmiech za pomocą smartfonu, wysyłasz zdjęcia w aplikacji, a my wracamy do Ciebie z zaleceniami, redukując liczbę wizyt w gabinecie do minimum. Pokochasz DM za wygodę i regularny, wirtualny kontakt z lekarzem,  a dzięki unikalnej technologii morfingu zdjęć,  podejrzysz na ekranie, jak Twój uśmiech nabiera wymarzonych kształtów!

 

Odtwórz wideo

Jak to działa?

1. Instalujesz aplikację Dental Monitoring w swoim smartfonie.

2. Otrzymujesz od nas ScanBox ze wszystkim, co niezbędne, by łatwo
i dokładnie wykonywać zdjęcia swojego uśmiechu smartfonem. 

3. Dostęp do aplikacji masz Ty i zespół Royal Dental.

Dental Monitoring jest zawarty w cenie leczenia aparatem Invisalign w Katowicach. 

Metamorfozy

przed

po

Alicja, 12 lat

Problem/wada: zgryz krzyżowy przedni oraz częściowo boczny, stłoczenia w odcinkach przednich

Czas leczenia: 47 tygodni
Liczba nakładek: XX
Dodatkowe zabiegi: brak

Polecani przez pacjentów!

Barbara Suszek
Czytaj więcej
Bardzo polecam Royal Dental Katowice Bardzo miła i fachowa obsługa, począwszy od wspaniałych Pań w rejestracji, poprzez higienistki i lekarzy. Leczenie zębów u opiekuńczej i fachowej pani doktor Stanek Dąbrowskiej. Higienizacja u pani Ewy bardzo sympatyczna atmosfera i oczywiście efekty niesamowite. Niedługo zaczynam leczenie ortodontyczne także mam nadzieję, że nadal tak pozytywnie i będę mogła się podzielić kolejną opinia. A dziś tak spędzam czas, bo zbyt wcześnie przyjechałam na wizytę.
Antymoni (Mig-Reni)
Czytaj więcej
Lepszej kliniki dla osoby z okropną dentofobią nie ma. Lekarze całą wizytę dbają o komfort psychiczny pacjenta i dokładnie wyjaśniają co będzie się działo za chwilę. Obsługa miła i komunikatywna, a ceny adekwatne (albo nawet za niskie) w stosunku do jakości wykonywanych usług. Zdecydowanie polecam
Aneta Luboń-Stysiak
Czytaj więcej
Jestem zadowolona z usług Royal Dental w Katowicach. Po wielu wizytach w różnych gabinetach ortodontycznych udało mi się ustalić przy pomocy dra Tarnawskiego plan leczenia. Teraz czekam na efekty:) polecam, obsługa na najwyższym poziomie :))
Liwia Sroka
Czytaj więcej
Polecam, właśnie zakończyłam leczenie ortodontyczne. Wszystko przebiegło w miłej, profesjonalnej atmosferze . Lek. dent. Alicja Romanowska i leczenie nakładkami ortodontycznymi Invisalign to było idealne rozwiązanie. Bezboleśnie i szybko, a efekty właśnie takie jakich oczekiwałam.
Anna Niemczyk
Czytaj więcej
Świetni lekarze miła obsługa leczenie genialne
Żaneta Bojda
Czytaj więcej
polecam, podejście do dziecka pierwsza klasa👌 korzystaliśmy z leczenia w narkozie syna, przygotowanie i opieka bardzo dobra. lekarz przyjmuje punktualnie 😃
Karolina Sikoraa
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm! Polecam leczenie ortodontyczne, stomatologiczne, ale przede wszystkim wizytę adaptacyjną z dzieckiem. Warto również wspomnieć o świetnym zespole wspierającym - Rejestracja i Opieka pacjenta, uprzejmość, rzetelność i szacunek na najwyższym poziomie. 🙂
Natalia Nawrocka
Czytaj więcej
Polecam serdecznie klinikę Royal Dental ! Perfekcyjna obsługa. Jestem mega zadowolona z Pani Ewy która wykonała mi higienizację wszystko mi krok po kroku wytłumaczyła co będzie robić. Będę częściej odwiedzać to miejsce :))
Sandra Pe
Czytaj więcej
Polecam ! Od kilku lat doświadczam kompleksowego leczenia, od leczenia zachowawczego poprzez ortodontyczne, obsługa na najwyższym poziomie 🙂
Poprzedni
Następny
Odtwórz wideo

Invisalign vs aparat ortodontyczny stały

Nakładki Invisalign – to się opłaca!

Porównaj koszt leczenia niewidocznym aparatem z leczeniem aparatem stałym.

aparat Invisalign

aparat stały

konsultacja

250 zł

250 zł

planowanie leczenia

w cenie leczenia

200 zł

założenie łuków (górny i dolny)

w cenie leczenia

8 000 zł – 14 000 zł

wizyty kontrolne

w cenie leczenia

od 200 zł
(ok. 24 wizyt w trakcie leczenia)

wizyty awaryjne

w cenie leczenia

od 250 zł

zdjęcie aparatu

w cenie leczenia

400 zł

całość

7 000 zł – 17 900 zł

14 500 zł – 20 500 zł

aparat retencyjny (ruchomy)

700 zł

700 zł

Wybierz lepszą opcję:

aparat Invisalign

aparat stały

Skuteczne leczenie szerokiego zakresu wad ortodontycznych

Dyskrecja i estetyka

Możliwość spożywania dowolnych pokarmów

Higiena jamy ustnej jak przed rozpoczęciem leczenia

Swobodne zakładanie i zdejmowania aparatu

Precyzyjna prognoza efektów leczenia

Niewielka liczba wizyt kontrolnych

Krótszy proces leczenia

Komfortowe leczenie

Brak widocznych zamków

Zminimalizowane ryzyko wystąpienia ran w jamie ustnej

PROMOCJA:
Razem raźniej i… ze zniżką!

Namów bliską Ci osobę na wspólną wizytę START-UP, podczas której przeprowadzimy cyfrowe skanowanie Waszych uśmiechów i zaprezentujemy Wam możliwości Invisalign®. Podejmijcie decyzję o zmianie na lepsze i odbierzcie 1000 zł zniżki na leczenie ortodontyczne!

Rabat DUO

1 000 zł

zniżki łącznie
dla dwóch pacjentów Invisalign®

Cennik Royal Dental

FAQ – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Leczenie aparatem nakładkowym (alignery) to proces noszenia zestawu dyskretnych, przezroczystych, zdejmowanych nakładek, które prostują zęby, zgodnie z precyzyjnie zaprojektowanym planem leczenia. Bez zamków, drutów i bez ograniczeń, które związane są z metalowymi aparatami ortodontycznymi.

Tak! System Invisalign oferuje taki sam efekt jak leczenie aparatem stałym. Co więcej, dzięki doświadczeniu doktora Aleksandra Tarnawskiego oraz zastosowaniu najnowszej technologii, Twoje leczenie może być krótsze i szybciej zobaczysz pierwsze rezultaty!

Nie! W przeciwieństwie do aparatu stałego, z Invisalign® możesz wciąż cieszyć się swoimi ulubionymi potrawami bez obaw, że skończy się to awaryjną wizytą w gabinecie. Nie musisz rezygnować z wyjść do restauracji ani unikać wybranych dań z karty.

Tak! Nakładki Invisalign® są bardzo cienkie i idealnie dopasowane do Twojego uzębienia. Nie zawierają żadnych zamków, pierścieni ani drutów, które mogłyby zranić podniebienie. 

Aby uzyskać najlepsze wyniki, nakładki należy nosić od 20 do 22 godzin dziennie i wyjmować je na czas spożywania posiłków, picia gorących bądź słodkich napojów oraz przed myciem i nitkowaniem zębów.

Standardowo zalecamy naszym pacjentom wymianę nakładek po 7 lub 14 dniach,
jednak dokładne instrukcje będą zależeć od Twojego indywidualnego planu leczenia.

To niewielkie elementy przyklejane do zębów. Działają jak uchwyty dla nakładek oraz wspomagają przemieszczanie się zębów, zapewniając efektywne leczenie. Kształtem dopasowane są do nakładek, kolorem do uzębienia, dzięki czemu są niemal niewidoczne. Zaczepy są obecnie bardzo często stosowane, by maksymalnie skrócić czas leczenia ortodontycznego i wspomóc osiągnięcie najlepszych medycznych rezultatów. Lekarz poinformuje Cię, czy są niezbędne w Twoim przypadku.

Wiemy, że podróż do lekarza wymaga czasu i energii, więc dbamy o to, byś mógł pojawić się u nas tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Dzięki zastosowaniu technologii cyfrowej, świetnie przygotowanym planom leczenia oraz wykorzystaniu Dental Monitoringu, który umożliwia zdalną kontrolę postępów leczenia, zredukujemy liczbę wizyt w gabinecie do minimum.

Tak. Profesjonalna higienizacja jest wskazana przed, w trakcie i po leczeniu ortodontycznym (przed założeniem retencji).

To zależy, dlatego zapraszamy Cię na konsultację Invisalign w Katowicach w Royal Dental. Lekarz zapozna się z Twoją historią leczenia stomatologicznego i rozwieje wszelkie wątpliwości.