kontakt@royaldental.katowice.pl
Pon.- Pt. 8:00–20:00

Medycyna Estetyczna

Piękno jest w Tobie! Pozwól je odkryć

Wiek to tylko liczba. Najważniejsze jest to, jak czujesz się we własnym ciele. Spoglądaj w lustro zawsze z uśmiechem, pozbądź się kompleksów, poczuj się pewnie, swobodnie, po prostu pięknie! Zaplanuj konsultację z lekarzem medycyny estetycznej, by poznać indywidualną terapię, która pozwoli pokochać siebie na nowo.

“Miłość do piękna to smak. Tworzenie piękna to sztuka”

R.W. Emerson

Twoja droga do piękna, czyli zabiegi medycyny estetycznej:

Krok I - konsultacja

Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej to podstawowy krok w drodze do efektów, jakich oczekujesz. Podczas tej wizyty przyjrzymy się  potrzebom Twoim oraz Twojej skóry, by indywidualnie dobrać skuteczną, a zarazem bezpieczną terapię. 

Krok 2 - terapia

W Royal Dental Katowice wszystkie zabiegi wykonuje wykwalifikowana kadra. Nie inaczej jest w przypadku medycyny estetycznej. Indywidualną terapię zaproponuje i przeprowadzi doświadczony lekarz.

Odmłodzenie

Kurze łapki, lwia zmarszczka (pionowa bruzda między brwiami), zmarszczki palacza, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki powstałe w wyniku odwodnienia… pożegnaj je wszystkie!

W naszych gabinetach każdą terapię dobieramy indywidualnie w zależności od potrzeb Twoich i Twojej skóry. 

Nowoczesne zabiegi (w tym terapia nukleotydami, egzosomy ASCE+,  wolumetria, nici liftingujące czy usuwanie mankamentów sylwetki przez rozpuszczanie tkanki tłuszczowej), bezpieczne preparaty, których skuteczność potwierdzają badania i testy kliniczne, a przede wszystkim wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej to gwarancja zachwycających efektów. 

Odzyskaj młodzieńczy blask, pozbądź się kompleksów, zrób coś tylko dla siebie – warto!

Gabinet medycyny estetycznej

Rewitalizacja nukleotydami

Gabinet medycyny estetycznej
RNA i DNA to podstawowe kwasy nukleinowe, bez których niemożliwe byłoby istnienie. Przechowują informacje genetyczne i odpowiadają za syntezę białek. Zbudowane są z nukleotydów, które pełnią w organizmie ważne funkcje związane z regeneracją tkanek.

W medycynie estetycznej nukleotydy wykorzystujemy do spektakularnej odbudowy tkanki skórnej. Skóra odwodniona, niedotleniona, z utratą elastyczności i oznakami starzenia, odzyskuje dawny, promienny wygląd. Zabieg rekomendujemy również w ramach terapii przeciwstarzeniowej, niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Modelowanie i wypełnianie ust

Nawilżone, soczyste, pełne, o idealnym kształcie? Takie mogą być Twoje usta i to właściwie od zaraz. Dzięki wypełnieniu i modelowaniu kwasem hialuronowym możemy im nadać objętość, poprawić symetrię warg oraz podnieść opadające kąciki. 

Zabieg jednocześnie intensywnie nawilża, dodaje kolorytu, regeneruje. W zależności od Twoich preferencji, możemy postawić na efekt spektakularny lub bardziej naturalny. Pożegnaj spierzchnięte, niewyraźne czy asymetryczne wargi, powitaj wymarzony uśmiech. 

Moc egzosomów ASCE+

Medycyna estetyczna w Katowicach

Przełomowa, bezpieczna terapia regeneracyjna i przeciwstarzeniowa, potwierdzona licznymi badaniami od teraz w Royal Dental Katowice!

Redukcja zmarszczek, poprawa kolorytu i poziomu nawilżenia, przyspieszona regeneracja skóry (również po zabiegach chirurgicznych), redukcja blizn, leczenie atopowego zapalenia skóry, leczenie łysienia androgenowego i telogenowego… to wszystko możliwe dzięki egzosomom ASCE+ w technologii ExoSCRT™!

To jedyne 100% egzosomy dostępne na rynku – zewnątrzkomórkowe, nanometrowe pęcherzyki, które działają silnie przeciwzapalnie i mają ogromną moc regeneracji. Stosowane na całym świecie, również przez gwiazdy wielkiego formatu, teraz dostępne także u nas.

Medycyna estetyczna w Katowicach
Medycyna estetyczna w Katowicach

Wolumetria

Medycyna estetyczna w Katowicach
Z czasem twarz traci swój początkowy owal i objętość. Tkanka tłuszczowa policzków poddaje się sile grawitacji i zaczyna opadać, tworząc tzw. chomiki, które dodają nam lat. Skóra traci elastyczność, staje się wiotka i przesuszona. Jak przywrócić jej młodzieńczą jędrność i dawny kształt? 

Słowo klucz: wolumetria. 

To miękki lifting, który bez ingerencji skalpela widocznie poprawia wygląd twarzy. 

Za pomocą usieciowionego kwasu hialuronowego przywracamy właściwy owal, odtwarzamy prawidłowe proporcje i symetrię, poprawiamy jędrność i nawilżenie skóry oraz spłycamy zmarszczki.  Dzięki wolumetrii możemy również zmienić rysy twarzy, np. uwypuklając kości policzkowe. 

Efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat.
Medycyna estetyczna w Katowicach

Nici PDO

Medycyna estetyczna w Katowicach
Poprawę konturu twarzy (bez zmian jej rysów) oraz szyi można uzyskać stosując nici liftingujące. To, podobnie jak wolumetria, rodzaj liftingu miękkiego, bezoperacyjnego, dzięki czemu okres regeneracji skóry po zabiegu jest stosunkowo krótki.   Nici wykonane są z polidioksonanu (PDO), który stopniowo rozpuszcza się stymulując naturalną produkcję kolagenu i fibroplastów. Skóra wygładza się i uelastycznia, zmarszczki znikają, a pory ulegają zwężeniu.

W naszym gabinecie stosujemy Nici PDO, które pozwalają uzyskać natychmiastowy efekt odmłodzenia i regeneracji. Zabieg wymaga wyłącznie znieczulenia miejscowego i zajmuje do 30 minut.  Najczęściej wykonujemy go na całej twarzy (na opadające policzki, zmarszczki) i dekolcie. 

Dla lepszego efektu w niektórych przypadkach rekomendujemy połączenie zabiegu nićmi z wolumetrią.

Mezoterapia

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów w kosmetologii. Stosunkowo małoinwazyjna, bezbolesna, o potwierdzonej skuteczności. Jej efekty są właściwie natychmiastowe, a po zabiegu najczęściej występuje jedynie miejscowe zaczerwienienie, które szybko samoistnie znika.

Nic więc dziwnego, że mezoterapia jest uwielbiana zwłaszcza przez celebrytki, aktorki, czy modelki. 
  • By znacznie opóźnić procesy starzenia się, zachować skórę w doskonałej kondycji, sprężystą, odżywioną, o wzmocnionej strukturze, polecamy zabieg już od 25 roku życia. 
  • Mezoterapia u osób po 35 roku życia wyraźnie odmładza, niweluje płytkie zmarszczki, zmniejsza widoczność zmarszczek głębokich, nawilża i wspiera utrzymanie napiętego owalu twarzy.
 
Zabieg polega na dostarczeniu odpowiednio dobranego preparatu w głębokie warstwy skóry za pomocą mikronakłuć. Jest bezbolesny, jednak w przypadku ewentualnego dyskomfortu, stosujemy znieczulenie miejscowe. 

Idealna sylwetka

Lipoliza iniekcyjna polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała za pomocą zastrzyków z substancją rozpuszczającą komórki tłuszczowe. Dzięki serii zabiegów (często wystarczą już 2-3 zabiegi) możemy zmniejszyć obwód bioder, pasa czy ramion, zredukować fałdy na brzuchu, plecach czy tzw. byczy kark, przybliżając Cię do wymarzonej sylwetki. 

Lipoliza jest skuteczna, bezpieczna i bezbolesna. To zabieg nowoczesny i małoinwazyjny, który nie wymaga specjalnego przygotowania ani długiej rekonwalescencji. Po nakłuciach może pojawić się tymczasowy obrzęk, świąd czy pieczenie.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Pożegnaj gummy smile

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Nadmierna ekspozycja dziąseł w trakcie uśmiechania się to tzw. uśmiech dziąsłowy (ang. gummy smile). Często odpowiadają za niego nadreaktywne mięśnie mimiczne twarzy. W tym przypadku możemy go zlikwidować za pomocą błyskawicznej terapii, wykorzystując bezpieczną, przebadaną i stosowaną od lat w medycynie estetycznej substancję.

Preparat wstrzykujemy w mięsień okrężny ust, co ogranicza zakres ruchu górnej wargi i sprawia, że dziąsła przestają być tak widoczne w trakcie uśmiechania się. Dodatkowym atutem zabiegu są jędrniejsze i pełniejsze usta.

Umów się na konsultację w Royal Dental Katowice

Jak przebiega terapia?

1

2

3

4

Cennik Medycyny Estetycznej

FAQ – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Tak. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Royal Dental Katowice wykonuje doświadczony lekarz z odpowiednimi kwalifikacjami, co gwarantuje bezpieczeństwo. Należy jednak pamiętać, że każdy zabieg jest obarczony ryzykiem powikłań (w większości przypadków minimalnym), o których poinformuje lekarz.

Twój komfort jest dla nas priorytetem. W razie potrzeby stosujemy sprawdzone i skuteczne znieczulenie, by każdy zabieg był bezbolesny.

W zależności od rodzaju zabiegu, przeciwwskazania do jego wykonania mogą być różne. Informacje znajdziesz na stronach dotyczących poszczególnych zabiegów w Royal Dental Katowice oraz w rejestracji. Każdą terapię poprzedza konsultacja z lekarzem. W jej trakcie nie tylko dowiadujemy się, jakie są Twoje oczekiwania oraz diagnozujemy kondycję skóry, ale i przeprowadzamy wywiad medyczny. To wszystko pozwoli na opracowanie i wdrożenie jednocześnie skutecznej i bezpiecznej terapii.

Zabiegi wykonuje wykwalifikowany lekarz, nie kosmetolog czy kosmetyczka, co gwarantuje profesjonalizm, efektywność oraz bezpieczeństwo zabiegu.

Długość utrzymywania się efektów zależy od wielu czynników, w tym rodzaju zabiegu, rodzaju i kondycji skóry czy pielęgnacji pozabiegowej. Wszelkich informacji udzieli lekarz w trakcie konsultacji.

Lekarz medycyny estetycznej

Agnieszka Słota

Lekarz medycyny estetycznej

medycyna estetyczna


W dniu 31.05. nasza klinika będzie nieczynna.