kontakt@royaldental.katowice.pl
Pon.- Pt. 8:00–20:00

lek. stom.

Aleksander Tarnawski

właściciel kliniki
lekarz stomatolog
Diamentowy Partner Invisalign (ortodoncja)

Właściciel Royal Dental Katowice. Ekspert z zakresu ortodoncji oraz koordynator leczenia interdyscyplinarnego. Członek International Association for Orthodontics. Diamentowy Partner i jeden z TOP100 lekarzy Invisalign w Europie. Uczestnik licznych szkoleń, prowadzonych przez największe autorytety światowej ortodoncji.

Aleksander Tarnawski to pasjonat nowoczesnych technologii. W swojej codziennej pracy stosuje cyfrowe metody leczenia wad zgryzu. Jako jeden z pierwszych, tradycyjną masę wyciskową, zastąpił nowoczesnym skanerem iTero i obrazem 5D, dzięki czemu wizyty ortodontyczne jeszcze nigdy nie były tak komfortowe jak dziś. Doświadczenie i umiejętności doktora Tarnawskiego w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że potrafi zaplanować leczenie z niezwykłą precyzją i uzyskać oczekiwany efekt w jak najkrótszym czasie. Nie boi się nowych wyzwań i oferuje pomoc nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach z zakresu ortodoncji.

Prywatnie pasjonuje się fotografią. Jeśli w ręku nie trzyma jednego z aparatów, ortodontycznego lub fotograficznego, najczęściej chwyta za kierownicę samochodu i obiera kierunek: góry. Nie tylko w stomatologii, jest jeszcze wiele szczytów do zdobycia!


W dniu 31.05. nasza klinika będzie nieczynna.