Narkoza

Leczenie zębów w narkozie

Co to jest narkoza?

Znieczulenie ogólne zwane narkozą to odwracalna utrata świadomości. Pod wpływem precyzyjnie dobranych leków anestetycznych, zaśniesz, by obudzić się z wyleczonym uśmiechem. Narkoza daje możliwość całkowicie bezbolesnego i bezstresowego wykonania skomplikowanych zabiegów chirurgicznych czy wyleczenia nawet wszystkich chorych zębów podczas jednej wizyty.

Narkoza u dziecka

Znieczulenie ogólne to często jedyna możliwość przeprowadzenia zabiegu w jamie ustnej dziecka, które odmawia współpracy ze stomatologiem. W Royal Dental Katowice dbamy o to, by maluch czuł się komfortowo już od momentu wejścia do kliniki. Dziecko nie będzie pamiętać zabiegu w narkozie, zapamięta jednak ogrom ciepła i pozytywną energię naszego zespołu.

Zasypiasz i budzisz się z wyleczonym uśmiechem!

Narkoza w gabinecie stomatologicznym Royal Dental Katowice

1

2

3

4

5

6

7

Jak przygotować się do zabiegu w narkozie?

Zalecenia przed podaniem znieczulenia:

Zalecenia po podaniu znieczulenia:

FAQ – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Tak, jeśli wybierzesz gabinet z doświadczonym zespołem. W Royal Dental Katowice zabiegi w narkozie przeprowadzają eksperci. Lekarz anestezjolog ocenia stan zdrowia pacjenta, indywidualnie dobiera rodzaj oraz precyzyjnie dawkuje środek znieczulający.

Tak, jak w przypadku osoby dorosłej zabieg w znieczuleniu ogólnym jest bezpieczny, jeśli przeprowadzają go doświadczeni i wykwalifikowani eksperci z odpowiednim zapleczem technologicznym. Tak jest w Royal Dental Katowice. Zaplanuj konsultację stomatologiczną i odwiedź nas ze swoją pociechą, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wszystko wyjaśnimy.

Przeciwwskazaniem do zastosowania znieczulenia ogólnego są niekontrolowane choroby endokrynologiczne, wszelkie ciężkie choroby, nieodpowiednio leczone lub nieuleczalne choroby istotnych dla życia narządów, tj. serce i płuca.

Podanie znieczulenia ogólnego w Royal Dental jest bezbolesne i bezstresowe, ponieważ poprzedzamy je premedykacją, czyli lekami obniżającymi lęk, podawanymi doustnie.

Nasi eksperci w leczeniu z znieczuleniu ogólnym

Małgorzata Fischer

dr nauk medycznych

leczenie dzieci, leczenie w narkozie, sedacja, stomatologia zachowawcza

Bartłomiej Borowski

Lekarz stomatolog

specjalista chirurgii
szczękowo–twarzowej
chirurgia, implanty