kontakt@royaldental.katowice.pl
Pon.- Pt. 8:00–20:00

Voucher podarunkowy

Zaproszenie (voucher podarunkowy) do Royal Dental Katowice podarowane w prezencie bliskiej osobie to nie tylko wyraz troski o jej zdrowie, ale i dodatkowa motywacja dla niej, by odwiedzić gabinet i przekonać się, że współczesna stomatologia i medycyna estetyczna mogą naprawdę wiele.

Eleganckie, drukowane zaproszenia można kupić w rejestracji. Wybierając voucher, sam określasz jego wartość. Osoba obdarowana może go wykorzystać na dowolne usługi stomatologiczne oraz na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Zadzwoń i zapytaj o voucher: (+48) 32 610 06 10 lub odwiedź klinikę:

Royal Dental Katowice

Wrocławska 54.
Godziny otwarcia: pon. - pt: 8.00 - 20.00.

Prezent na Walentynki

Voucher Podarunkowy na usługi stomatologiczne okazuje się często być pierwszym krokiem, ku spełnieniu marzenia o pięknym uśmiechu, które Twoja Druga Połowa być może ciągle odkłada na później. Dodaj jej odwagi, daj impuls do działania i zaproś do Royal Dental Katowice.

Prezent dla Mamy i Taty

W codziennym pędzie, trosce i zamartwianiu się o dzieci, rodzice często zapominają o sobie. Przypomnij mamie czy tacie, że warto znaleźć czas na to, by zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie – Dzień Matki, Dzień Ojca, czy każda inna okazja jest ku temu dobra! Podaruj Zaproszenie do Royal Dental Katowice.

Prezent dla Babci i Dziadka

Starsze osoby, pamiętając odległe czasy, często obawiają się wizyt w gabinecie stomatologicznym. Twoje wsparcie może okazać się przełomowe! Niech Babcia i Dziadek uwierzą, że na piękny uśmiech nigdy nie jest za późno, w współczesna protetyka poprawia jakość życia, gwarantując niespotykany wcześniej komfort, swobodę, jak i spektakularne efekty. Przywróć dziadkom piękny i nieskrępowany uśmiech, wręczając im Vouchery Podarunkowe Royal Dental Katowice.

Prezent urodzinowy

Ona/On marzy o hollywoodzkim, idealnym uśmiechu, ciągle o tym wspomina, ale obawia się postawić pierwszy krok? Dodaj siły bliskiej osobie i podaruj jej Voucher do Royal Dental Katowice. Może właśnie dzięki Tobie pojawi się na konsultacji, na komputerowej symulacji leczenia zobaczy, jak możemy odmienić jej uśmiech i wreszcie uwierzy w to, że… marzenia się spełniają!

Prezent Świąteczny

Voucher Podarunkowy do Royal Dental Katowice sprawdzi się również jako wyjątkowy prezent pod choinkę

Obdarowana osoba może dzięki niemu skorzystać nie tylko z usług stomatologicznych, ale i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej – w sam raz, by wyglądać olśniewająco w zbliżającym się karnawale! 🙂