kontakt@royaldental.katowice.pl
Pon.- Pt. 8:00–20:00

Skaner iTero® Element 5D

Cyfrowy model uśmiechu – iTero® element 5D

Zobacz swój uśmiech z każdej strony, z bliska, z daleka, z boku i z obrotu! W Royal Dental Katowice korzystamy z nowoczesnego skanera wewnątrzustnego iTero® element 5D, dzięki któremu tworzymy cyfrowe modele uśmiechu i przedstawiamy przebieg leczenia ortodontycznego, implantologicznego czy protetycznego na ekranie monitora w formie szczegółowej, komputerowej symulacji. Co więcej, za pomocą iTero 5D możemy wykryć niewidoczne zmiany próchnicowe.

Możliwości iTero:

Pracownia protetyczna Katowice

Trójwymiarowy obraz uzębienia

Skanowanie uśmiechu w Royal Dental zawsze poprzedza planowanie leczenia ortodontycznego niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi INVISALIGN®. 

Jednak skaner sprawdza się nie tylko w ortodoncji. To doskonałe narzędzie diagnostyczne. Dzięki niemu uzyskujemy dokładny obraz uzębienia, co umożliwia zaprojektowanie precyzyjnych uzupełnień. Licówki, korony czy mosty tworzymy na miarę, dzięki czemu są trwałe, szczelne i komfortowe.

W połączeniu z RTG czy tomografią komputerową, skaner daje nam dokładny obraz struktur anatomicznych pacjenta, co pozwala na szczegółowe zaplanowanie leczenia implantologicznego.

Korzystając na co dzień z nowoczesnej technologii, gwarantujemy najwyższą jakość usług i doskonałe wyniki kliniczne każdego zabiegu.

Kiedy korzystamy ze skanera wewnątrzustnego?

ORTODONCJA

Implantologia

protetyka

PROFILAKTYKA