kontakt@royaldental.katowice.pl
Pon.- Pt. 8:00–20:00

Laser stomatologiczny

Laser stomatologiczny to wyższy standard leczenia, większy komfort dla pacjenta i jeszcze lepsze efekty terapii. To urządzenie wielofunkcyjne, mające zastosowanie w dezynfekcji, biostymulacji, jak i mikrochirurgii.

Laser Lasotronix dysponuje kilkoma wzajemnie uzupełniającymi się długościami fal, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystujemy go zarówno w diagnostyce (np. uwidaczniając wypełnienia kompozytowe dzięki zjawisku autofluorescencji tkanek), terapii, jak i w ramach opieki pozabiegowej (działanie przeciwobrzękowe, przeciwbólowe, przeciwzapalne).

Wśród zabiegów z użyciem lasera znajdują się:

Laser zamiast skalpela – komfort i brak powikłań!

Zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem lasera stomatologicznego zamiast skalpela są bardziej komfortowe, zarówno dla pacjenta jak i lekarza. Dla pacjenta, ponieważ są bezbolesne (w niektórych przypadkach nie wymagają nawet zastosowania znieczulenia), mniej inwazyjne i krótsze w porównaniu z leczeniem metodą tradycyjną. Dla stomatologa, ponieważ są bezkrwawe, dzięki czemu pole zabiegowe jest doskonale widoczne, co zapewnia maksymalną precyzję podejmowanych czynności. Po zabiegu laserowym ryzyko powikłań jest niemal zerowe, a rany goją się zdecydowanie szybciej.


W dniu 31.05. nasza klinika będzie nieczynna.