kontakt@royaldental.katowice.pl
Pon.- Pt. 8:00–20:00

Ortodoncja

Wiotczejąca skóra twarzy? Częste migreny? Ból kręgosłupa?

Ortodonta Katowice

Przyczyną może być nieleczona wada zgryzu, która poza rosnącymi problemami z żuciem i mową, może prowadzić do przyspieszenia procesu starzenia się skóry, dolegliwości bólowych zlokalizowanych również poza jamą ustną, oraz zwiększać ryzyko poważnych konsekwencji zdrowotnych, z udarem i zawałem serca włącznie.

Przeszkoda do pokonania

Krzywy zgryz odbiera nie tylko zdrowie, ale i pewność siebie. Staje się kompleksem, który w dzieciństwie utrudnia nawiązywanie prawidłowych relacji z rówieśnikami, a w dorosłości utrudnia odnoszenie sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Jednak tę przeszkodę można pokonać, decydując się na leczenie ortodontyczne, które dziś jest znacznie bardziej komfortowe, skuteczniejsze i szybsze niż kiedyś.

Uśmiechaj się swobodnie, bez kompleksów!

Nowoczesna ortodoncja dla dzieci i dorosłych

Ortodoncja w Katowicach

Nowoczesna ortodoncja to nie tylko nowoczesne technologie, to również eksperci z holistycznym podejściem, którzy potrafią wykorzystać potencjał tkwiący w narzędziach oraz dobrać leczenie do uwarunkowań medycznych, potrzeb i oczekiwań konkretnego pacjenta.

To ortodoncja, która wymyka się ramom wiekowym, gdy z powodzeniem leczymy wady zgryzu zarówno u dzieci powyżej 7 roku życia, jak i osób w wieku 60+. To coraz bardziej świadomi pacjenci i lekarze, którzy zdają sobie sprawę z tego, że sztuką jest nie tylko prostowanie zębów, ale i długoterminowe utrzymanie efektów leczenia – te z kolei, to nie tylko piękny uśmiech.

Dlaczego leczenie ortodontyczne w Katowicach?

Korzyści z leczenia ortodontycznego to:

Aparat ortodontyczny w Katowicach
Ortodonci Katowice

Cyfrowa ortodoncja

jesteśmy ekspertami w ortodoncji cyfrowej – wysokie kompetencje przeplatają się u nas z bogatym zapleczem technologicznym. Podczas konsultacji przedstawimy Ci komputerową symulację leczenia na ekranie monitora.

Ortodonta Katowice

Ponad 2000 metamorfoz

mamy doświadczenie w korekcji wad zgryzu zarówno u dorosłych, jak i dzieci – nim podejmiesz decyzję o leczeniu, możesz zobaczyć spektakularne metamorfozy naszych pacjentów.

Leczenie ortodontyczne

Diamentowy partner Invisalign®

jesteśmy Diamentowym Partnerem Invisalign®, zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce pod względem liczby pacjentów leczonych metodą nakładkową, a doktor Aleksander Tarnawski widnieje na liście TOP100 lekarzy Invisalign® w całej Europie.

Leczenie ortodontyczne w Katowicach

Skuteczne i krótkie leczenie ortodontyczne

Royal Dental to klinika ortodontyczna w Katowicach. Zapewniamy skuteczne, komfortowe, maksymalnie krótkie, bezpieczne dla zębów i dziąseł leczenie ortodontyczne.
Ortodonta w Katowicach

Polecają nas

nasi pacjenci polecają nas znajomym – Ty też będziesz! Tymczasem poznaj rekomendacje osób, które przeszły korekcję wady zgryzu w naszej klinice. 

Ortodonta

Dental Monitoring

Dental Monitoring to rewolucyjna, a zarazem prosta aplikacja, dzięki której ograniczysz wizyty w gabinecie  i skrócisz czas leczenia ortodontycznego bezpiecznie i bez szkody dla efektów.

Ortodonta Katowice

Profesjonalizm i empatia

ważne są nie tylko kompetencje, ale i ludzkie podejście – profesjonalizm stawiamy na równi z empatią.

Dofinansowanie do leczenia ortodontycznego

Dogodne możliwości finansowania

oferujemy wewnętrzny system ratalny 0%, Mediraty oraz możliwość finansowania z Santander Bank Polska. O szczegóły zapytaj stomatologa prowadzącego bądź rejestrację.

Leczenie ortodontyczne Katowice

Indywidualne i kompleksowe podejście

dopasujemy metodę prostowania zgryzu do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pracując zespołowo, skonsultujemy Twój przypadek z ekspertami z różnych dziedzin stomatologii – implantologiem czy protetykiem, by efektem leczenia był wymarzony uśmiech, którym będziesz cieszyć się przez lata.

Ortodonci

Dostępność i wsparcie

nad postępem Twojego leczenia ortodontycznego będzie czuwać grono ekspertów. W trakcie wizyt kontrolnych odpowiemy na wszystkie pytania, a jeśli zapomnisz o coś zapytać, bez obaw, otrzymasz również bezpośredni kontakt telefoniczny do Opiekuna Pacjenta Ortodontycznego. Zawsze możesz także napisać do nas na Facebooku bądź Instagramie. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe!

Zrób pierwszy krok ku wymarzonemu uśmiechowi.

Rodzaje aparatów ortodontycznych:

Cennik ortodoncji Royal Dental

FAQ – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Częstotliwość wizyt kontrolnych zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjenta, wybranej metody oraz etapu leczenia. W przypadku Invisalign odbywają się najczęściej co 8-10 tygodni, w przypadku aparatu stałego – co 4 tygodnie.

Czas leczenia ortodontycznego zależy od wady zgryzu oraz wybranej metody leczenia. Z reguły trwa od 12 do 24 miesięcy, jednak w trudnych przypadkach może się wydłużyć. Leczenie nakładkowe trwa najkrócej spośród wszystkich metod leczenia ortodontycznego.

Nasi ortodonci:

Lekarz stomatolog

Diamentowy Partner Invisalign, lekarz prowadzący leczenie ortodontyczne

Lekarz stomatolog

lekarz współprowadzący leczenie ortodontyczne

Opiekun pacjenta,
Koordynator rejestracji

Opiekun pacjenta,
Dyplomowana higienistka
stomatologiczna