kontakt@royaldental.katowice.pl
Pon.- Pt. 8:00–20:00

Leczenie ortodontyczne dorosłych - INVISALIGN

Aparat w formie przezroczystych nakładek to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na dyskrecji leczenia. Jeśli Twoja praca wymaga od Ciebie doskonałej aparycji lub długich godzin mówienia, to świetny wybór.

Zaufało nam już ponad 2000 pacjentów.

Najwięcej w całej Polsce!

Nakładki INVISALIGN są niewidoczne, nie mają żadnych metalowych elementów, które mogłyby ranić język i dziąsła. Możesz je łatwo zdjąć (np. przed posiłkiem czy ważnym spotkaniem) i założyć z powrotem. Poza komfortem użytkowania, leczenie INVISALIGN jest w większości przypadków szybsze niż leczenie tradycyjnym aparatem ortodontycznym. Co więcej, liczba wizyt kontrolnych jest ograniczona do minimum. Już podczas pierwszej wizyty zobaczysz metamorfozę swojego uśmiechu w ramach komputerowej symulacji.

Karolina Szczęśniak
Czytaj więcej
Bardzo Royal Dental Katowice! Właśnie zakończyłam leczenie metoda Invisalign i jestem zachwycona. 1,5 roku wystarczylo, żeby osiągnąć wymarzone, proste ząbki. Skorzystałam również dwukrotnie z usługi higienizacji i gorąco polecam, pełen profesjonalizm 😊
Michał Zaradzki
Czytaj więcej
Usługa invisalign od początku, do samego końca wykonana rzetelnie i bezproblemowo. Personel kompetentny i miły. Brak problemów z terminami oraz możliwość kontroli raz na kilka miesięcy. Wszystko bez zarzutów ☺️
Edyta Pugaczew
Czytaj więcej
Klinika z obsługą na bardzo wysokim poziomie. Polecam dr Tarnawskiego - efekty leczenia ortodontycznego bardzo zadawalające. Bezboleśnie i szybko z nakładkami Invisalign. Gorąco polecam.
Poprzedni
Następny