kontakt@royaldental.katowice.pl
Pon.- Pt. 8:00–20:00

Ortodoncja dziecięca

INVISALIGN First

Ortodoncja dziecięca

Wczesne leczenie ortodontyczne przebiega w okresie najbardziej intensywnego wzrostu szczęki (od ok. 7 do 9 roku życia), sprzyja prawidłowemu wyrzynaniu się i układaniu w łuku zębów stałych, poprawia symetrię twarzy i zapobiega rozwojowi poważnej wady zgryzu, wymagającej inwazyjnych zabiegów (w tym ingerencji chirurgicznej) w przyszłości.

Aparat INVISALIGN to możliwość cieszenia się pełnią dzieciństwa. Leczenie nakładkami ortodontycznymi jest równie skuteczne, ale bardziej komfortowe niż leczenie tradycyjnym aparatem ruchomym.

Zaufało nam już ponad 2000 pacjentów.

Najwięcej w całej Polsce!

Ortodoncja dziecięca w Royal Dental Katowice
Ortodoncja dziecięca w Royal Dental Katowice
Ortodoncja dziecięca w Royal Dental Katowice

Nakładki ortodontyczne czy aparat ruchomy dla dziecka?

W przypadku tradycyjnego aparatu ruchomego, mały pacjent musi zmierzyć się z nieprzyjemnościami od samego początku. Pobieranie gipsowego wycisku wywołuje odruch wymiotny i zniechęca dziecko do dalszej współpracy. Gdy aparat jest już w użyciu, działa z dużą siłą, co bywa bolesne, często utrudnia wymowę i relacje z rówieśnikami.

Tymczasem INVISALIGN to przygoda! Bezbolesne, cyfrowe skanowanie uśmiechu i komputerowa symulacja leczenia budzą dziecięcą ciekawość i zachęcają do większego zaangażowania.

Nakładki ortodontyczne działają z niezwykłą precyzją, jednak z umiarkowaną siłą. Nie tylko komfortowo i skutecznie korygują ułożenie ząbków, ale i mogą być świetnym gadżetem – wystarczy ozdobić je kolorowymi (a zarazem bezpiecznymi i biokompatybilnymi) naklejkami (Invisalign Stockables).

Aparat INVISALIGN nie utrudnia higieny jamy ustnej i nie wymaga zmiany nawyków żywieniowych. Łatwo zachować jego czystość, zdjąć go, jak i założyć z powrotem – to wszystko dziecinnie proste! 🙂

Metamorzofy naszych Pacjentów

Ortodoncja dziecięca KatowiceOrtodoncja dziecięca Katowice

30 tygodni

przed

po

Ortodoncja dziecięca KatowiceOrtodoncja dziecięca Katowice

30 tygodni

przed

po

Opinie o ortodoncji dziecięcej
w Royal Dental

Joanna Krzysztofik-Kula
Czytaj więcej
Jesteśmy bardzo zadowolone z córką z wizyty u dr Romanowskiemu: wspaniałe podejście do dzieci.
Katarzyna Smaruń
Czytaj więcej
Bardzo polecam! Po różnych doświadczeniach z tematem dziecięcej ortodoncji zdecydowaliśmy, że spróbujemy jeszcze tu. Strzał w dziesiątkę! Pani Alicja ma świetne podejście do dzieci. Wszystko sprawnie, jasno i klarownie. Adaś bardzo chętnie jeździ na wizyty. Polecamy!
Aleksandra Markiewka
Czytaj więcej
Najlepsi dentyści, najlepsze miejsce do leczenia zębów. Podejście do dzieci genialne. Polecam bardzo serdecznie, wszystko na najwyższym poziomie.
Poprzedni
Następny

Cennik ortodoncji dziecięcej