kontakt@royaldental.katowice.pl
Pon.- Pt. 8:00–20:00

Leczenie ortodontyczne młodzieży - INVISALIGN Teen

Leczenie ortodontyczne nakładkami INVISALIGN to leczenie szybkie, skuteczne, komfortowe, a zarazem dyskretne i nie odbierające pewności siebie, co ma duże znaczenie w okresie dojrzewania, gdy wygląd i budowa relacji z rówieśnikami są szczególnie istotne. Pacjent nie musi zmieniać nawyków żywieniowych ani codziennych aktywności, a higiena jamy ustnej pozostaje tak łatwa, jak przed rozpoczęciem leczenia.

Zaufało nam już ponad 2000 pacjentów.

Najwięcej w całej Polsce!

Aparaty INVISALIGN Teen zostały opracowane w konsultacji z lekarzami, rodzicami i nastolatkami. Można je stosować jako kontynuację leczenia INVISALIGN First – ich specjalna budowa równoważy wyrzynanie się kłów, drugich zębów przedtrzonowych i drugich trzonowych. Nowoczesne technologie, skaner, wirtualna symulacja korekcji zgryzu – to wszystko uatrakcyjnia leczenie i sprawia, że młody pacjent jest w nie bardziej zaangażowany.

Marcin P.
Czytaj więcej
Trafiliśmy tu z młodszym synem (nastolatek) na leczenie ortodontyczne, który notabene zakończył już etap leczenia. Rewelacyjna metoda przezroczystych nakładek z tworzywa (zmienianych samodzielnie co tydzień) na zęby. Pierwsza wizyta w lutym a z końcem sierpnia zakończenie leczenia. Rezultat …. Przerósł nasze i chyba jego oczekiwania 😬 uzębienie jak na tej emotikonie 😁😬teraz straszy syn (student) widząc efekty u brata zdecydował się na leczenie. Polecam tę klinikę!!!!
Jarosław Trefler
Czytaj więcej
Gorąco polecam. Profesjonalne podejście, świetna obsługa. Pani dr Romanowska, bardzo miła i niesamowicie cierpliwa dla dzieci. Syn bardzo zadowolony.
Ewelina Janczura
Czytaj więcej
Super specjaliści, córka rewelacyjnie leczona ortodontycznie, syn rozpoczyna leczenie, przestałam się bać dentysty 🙂
Poprzedni
Następny