Umów się na wizytę: 32 610 06 10

Sedacja wziewna Toggle

Pacjent zrelaksowany

Sedacja wziewna to doskonałe rozwiązanie dla Pacjentów, dla których wizyta w gabinecie stomatologicznym wiązała się dotąd z ogromnym stresem. Poprzez specjalną maseczkę o owocowym zapachu w ciągu kilku sekund podajemy podtlenek azotu, znany powszechnie jako gaz rozweselający, który błyskawicznie odpręża i pozwala przełamać wszelkie obawy związane z dentystą.

Gaz rozweselający – bezpieczny i skuteczny!

Gaz rozweselający to substancja znana w medycynie od ponad 100 lat! W tym czasie nie odnotowano żadnego powikłania po jej zastosowaniu. Jest bezpieczna i możliwa do podania zarówno Pacjentowi dorosłemu, jak i dziecku. Po podaniu gazu, mimo lekkiego oszołomienia, Pacjent zachowuje świadomość i może reagować na pytania i polecenia specjalisty. Po zakończonym leczeniu dzieci wracają do zabawy, a dorośli do codziennych obowiązków, z możliwością prowadzenia pojazdów włącznie.

Nowoczesny sprzęt to podstawa!

W Royal Dental w Chorzowie do znieczulenia podtlenkiem azotu wykorzystujemy niezawodne urządzenie Master Flux, które reagując na wszelkie zmiany przepływu bądź stężenia tlenu, automatycznie reguluje stężenie podtlenku azotu – dzięki temu ryzyko niedotlenienia zostało wyeliminowane. Pacjent zawsze otrzymuje 30% tlenu. Aparat spełnia standardy i zapewnia najwyższy poziom leczenia.

play button tray arrow
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty