Umów się na wizytę: 32 610 06 10

Znieczulenie podtlenkiem azotu Toggle

Gaz rozweselający w stomatologii

Podtlenek azotu (gaz rozweselający) jako znieczulenie, znany jest w medycynie już od ponad 100 lat! Jest substancją doskonale przebadaną. Po raz pierwszy zastosowano go w Stanach Zjednoczonych. Do Polski dotarł w 1995 roku i… szybko zyskał popularność. Nic dziwnego. Odpręża, relaksuje, sprawia, że żaden zabieg nie jest Pacjentowi straszny, ba, wizyta u dentysty może być nawet zabawna! Co więcej, w ciągu tych wszystkich lat nie odnotowano żadnego przypadku powikłań. Gaz rozweselający jest więc nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny. Można go stosować zarówno w przypadku dorosłych jak i dzieci. 

Sedacja wziewna w Royal Dental

W Royal Dental korzystamy z niezawodnego urządzenia Master Flux, które automatycznie reguluje stężenie tlenu i wyklucza ryzyko niedotlenienia w trakcie sedacji. Podtlenek aplikujemy przez specjalną maseczkę o, wybranym przez Pacjenta, przyjemnym, owocowym zapachu.

Gaz działa uspokajająco, delikatnie oszołamia, jednak Pacjent zachowuje świadomość i może reagować na polecenia stomatologa. Dzięki sedacji wziewnej stres znika, a każdy zabieg staje się komfortowy. To szczególnie istotne w przypadku dzieci, gdzie pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym warunkuje stosunek Małego Pacjenta do stomatologów w przyszłości. Z gazu rozweselającego chętnie korzystają także dorośli, którym szczególnie zależy na komforcie, całkowicie bezstresowym zabiegu, bez żadnych nieprzyjemnych odczuć.

play button tray arrow
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty