lek. dent.

Tomasz Łukasik

Ekspert z zakresu mikrochirurgii i implantologii. Od lat uczestniczy w szkoleniach stomatologicznych polskich i zagranicznych specjalistów, jak również sam dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Przeszkolił już niemal 3 000 lekarzy!

Członek Sekcji Chirurgiczno – Implantologicznej PTSS, założyciel pierwszego w Polsce SKN Implantologicznego, członek Rady Fundatorów Fundacji Be Active. Autor książki “Uśmiechnij się” – poradnika dla pacjentów dotyczącego zdrowia zębów i jamy ustnej. Właściciel kliniki medycyny estetycznej – Body Care Clinic.

W Royal Dental Katowice zajmuje się między innymi: wszczepianiem implantów, odbudową kości, bezbolesnym usuwaniem zębów, leczeniem recesji czy przeszczepami dziąseł. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, szczególną uwagę przykładając do wizyty pierwszorazowej i przygotowania kompleksowego planu leczenia. 

Prywatnie: miłośnik nowych technologii, podróżnik i sportowiec. Trenuje kalistenikę. Kilka lat temu odkrył nową pasję i hobbystycznie startuje maratonach i triathlonach. Zdobywca Korony Maratonów Polskich.