Umów się na wizytę: 32 610 06 10

Leczenie bez stresu Toggle

Lecz mleczaki!

Mleczaki, mimo że wypadną, należy leczyć! Warto dbać o to, by zostały w buzi odpowiednio długo i w jak najlepszej kondycji, ponieważ od tego właśnie w dużej mierze zależy przyszłość uśmiechu dziecka! Jeśli o nie nie zadbamy, stosując zabiegi profilaktyczne i właściwą, regularną higienę jamy ustnej, błyskawicznie ogarnie je próchnica, a potem… wszystko potoczy się jak śnieżna kula, stwarzając coraz więcej poważnych problemów. Stany zapalne, wypadanie mleczaków, próchnica dotykająca dopiero co wyrzynające się zęby stałe, pogłębiająca się wada zgryzu, zaburzenia żucia, mowy… wszystkich tych przykrych konsekwencji można uniknąć stosując w porę skuteczne leczenie zębów mlecznych.

By wykryć zmiany próchnicowe w jak najwcześniejszym stadium rozwoju, stosujemy laser diagnostyczny. Nie zastąpi go najsprawniejsze ludzkie oko! To bezbolesny i precyzyjny sposób, by dostrzec próchnicę niewidoczną gołym okiem. Im wcześniej, tym lepiej – proste, szybkie i bezbolesne leczenie zahamuje poważniejsze zmiany.

Bezbolesne leczenie mleczaków

Leczenie zębów mlecznych to wyzwanie, ponieważ Mały Pacjent to Pacjent bardzo wymagający! Jeśli coś mu się nie spodoba albo zaboli, choć troszeczkę – płacz gwarantowany! Dlatego w Royal Dental w Chorzowie znieczulamy i leczymy maluchy całkowicie BEZBOLEŚNIE i KOMFORTOWO, stosując:

 • bezpieczny gaz rozweselający, który odpręża dziecko i sprawia, że wszelkie obawy znikają;
 • bezbolesne i skuteczne znieczulenie komputerowe;
 • nowoczesne narzędzia i sprzęt, które zapewniają nam maksymalną precyzję i bezpieczeństwo wszystkich zabiegów;
 • leczenie w narkozie w przypadku dzieci, które odmawiają jakiejkolwiek współpracy z lekarzem (np. po złych doświadczeniach z wizyt w innych gabinetach).

Dla Małych Pacjentów przygotowaliśmy wielką tablicę i kredę w recepcji :), kolorowy kącik w poczekalni, gabinet z robiącym wrażeniem, wielkim obrazem-akwarium i dużą dawkę dobrego humoru! Nasi lekarze wiedzą jak rozmawiać z dziećmi, by te czuły się swobodnie i chętnie wracały na wizyty kontrolne. Po zabiegu każdy maluch otrzymuje upominek.

Usuwanie mleczaków

Zdarza się, że jedynym możliwym wyjściem jest usunięcie mleczaka. W gabinecie robimy to w sposób szybki i komfortowy, by Mały Pacjent nie miał nieprzyjemnych wspomnień i nie zraził się do kolejnych wizyt u dentysty. Istnieje możliwość usunięcia zęba w narkozie. Za odwagę wręczamy dziecku nagrodę.

Dobry stomatolog dziecięcy – czyli jaki?

Doskonale wiemy, że dobry stomatolog dziecięcy to nie tylko specjalista z wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem, ale i osoba, która potrafi nawiązać z dzieckiem nić porozumienia. Dlatego nasz zespół tworzą ludzie, dla których praca z Małymi Pacjentami to pasja! To osoby komunikatywne, wesołe, potrafiące zająć uwagę zestresowanego nową sytuacją malucha. Dzięki nim, często niemożliwe staje się możliwe i nagle okazuje się, że dziecko, które nikomu nie chciało pozwolić zajrzeć do buzi, bez wahania pokazuje lekarzowi wszystkie ząbki. Zapraszamy na wizytę adaptacyjną oraz konsultacje.

 

Zapraszamy do kontaktu: 539 334 400.

Pełen cennik usług znajdziesz TUTAJ.

 

play button tray arrow
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty