Umów się na wizytę: 32 610 06 10

Skaner wewnątrzustny Toggle

Cyfrowy model uzębienia – iTero element 5D

Zobacz swój uśmiech z każdej strony, z bliska, z daleka, z boku i z obrotu! Jako jedyni w regionie korzystamy z najnowszej generacji skanera iTero – element 5D, dzięki któremu tworzymy cyfrowe modele uśmiechu i przedstawiamy przebieg leczenia ortodontycznego na ekranie monitora w formie szczegółowej, komputerowej symulacji. Co więcej, za pomocą iTero 5D możemy wykryć niewidoczne zmiany próchnicowe.

Co w skrócie potrafi ten sprzęt?

 • tworzy cyfrowe wyciski 3D i komputerowe symulacje,
 • gwarantuje Pacjentowi komfort (cyfrowy model uzębienia to brak masy wyciskowej, która oblepiała zęby i twarz przy pobieraniu wycisków tradycyjnym sposobem) oraz maksymalną precyzję (poprzez wyeliminowanie ryzyka popełnienia błędu przez człowieka – sprzęt w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem umożliwia opracowanie i produkcję idealnie dopasowanych nakładek ortodontycznych),
 • wykrywa próchnicę na powierzchniach stycznych zębów, co nie jest możliwe w starszych wersjach skanera iTero,
 • ma kamerę wewnątrzustną – lekarz może wszystko dokładnie pooglądać „od środka” i stowrzyć indywidualny plan leczenia,
 • posiada funkcję TimeLapse, działającą w czasie rzeczywistym,
 • działa w oparciu o bezpieczną dla zdrowia technologię obrazowania w bliskiej podczerwieni (Near-Infrared Imaging, NIRI).

Skanowanie uśmiechu w Royal Dental w Chorzowie zawsze poprzedza planowanie leczenia ortodontycznego niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi INVISALIGN.

Nowoczesna technologia w gabinecie stomatologicznym

Trójwymiarowy obraz uzębienia

Skaner wewnątrzustny sprawdza się nie tylko w ortodoncji. To doskonałe narzędzie diagnostyczne. Dzięki niemu uzyskujemy dokładny obraz uzębienia, co umożliwia zaprojektowanie precyzyjnych uzupełnień. Licówki, korony czy mosty tworzymy na miarę, dzięki czemu są trwałe, szczelne i komfortowe.

W połączeniu z RTG czy tomografią komputerową, skaner daje nam dokładny obraz struktur anatomicznych Pacjenta, co pozwala na szczegółowe zaplanowanie leczenia implantologicznego. 

Korzystając na co dzień z nowoczesnej technologii, gwarantujemy najwyższą jakość usług i doskonałe wyniki kliniczne każdego zabiegu. Na potwierdzenie, oferujemy szeroki zakres gwarancji na wykonane prace.

 

play button tray arrow
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty