Umów się na wizytę: 32 610 06 10

Precyzyjna endodoncja Toggle

Leczenie mikroskopowe zębów

W trakcie leczenia endodontycznego w Royal Dental korzystamy z nowoczesnych mikroskopów KARL KAPS, które zapewniają nam maksymalną precyzję przy opracowywaniu kanałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dokładne i pełne leczenie kanałowe na jednej wizycie! O jakości naszej pracy może świadczyć fakt, że na każdy wyleczony kanałowo ząb, na którym następnie opracowaliśmy koronę, udzielamy DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI. 

 

 

Mikromotor z nowoczesną technologią

W gabinetach Royal Dental w Chorzowie pracujemy na mikromotorach Dentaport ZX z innowacyjną technologią OTR (Optimum Torque Reverse), łączącą zalety ruchu rotacyjnego i recyprokatywnego pilnika, oraz automatyczną kalibracją. Te rozwiązania, wraz ze wspomnianymi wcześniej mikroskopami, gwarantują nie tylko maksymalną precyzję (a co za tym idzie skuteczność) zabiegów, ale i bezpieczeństwo.

 

Bezboleśnie, w pełni komfortowo, precyzyjnie, skutecznie i z gwarancją – tak wygląda leczenie kanałowe w Royal Dental! Zarejestruj wizytę i przekonaj się sam: 539 334 400.

 

play button tray arrow
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty