Umów się na wizytę: 32 610 06 10

Diagnostyka i opieka Toggle

Mikroskop

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych mikroskopów, każdy z zabiegów wykonywanych w Royal Dental jest maksymalnie precyzyjny, komfortowy i skuteczny. Korzystamy z mikroskopów uznanej w ponad 70 krajach na całym świecie, renomowanej marki Karl Kaps.

Laserowa diagnostyka próchnicy

W trakcie badania laserem diagnostycznym DIAGNOcam, przez strukturę zębów przenika światło lasera, które załamuje się w miejscach zaatakowanych przez próchnicę. Obraz przesyłany jest do kamery. Obszary zmienione chorobowo rysują się w postaci ciemnych plam, które wraz z lekarzem możesz prześledzić na ekranie monitora.

Czytaj więcej

Precyzyjna endodoncja

Dzięki zastosowaniu mikroskopów oraz technologii OTR (Optimum Torque Reverse) leczenie kanałowe jest bezpieczne, komfortowe i maksymalnie dokładne. Pewni najwyższej jakości naszej pracy, zapewniamy dożywotnią gwarancję na wyleczony przewodowo ząb.

Skaner wewnątrzustny iTero

Jako jedyni w regionie, korzystamy na co dzień z nowoczesnego skanera wewnątrzustnego iTero element 5D. Dzięki tej technologii tradycyjne wyciski zastąpiliśmy komputerowymi. Już na etapie konsultacji ortodontycznej przedstawimy Ci na ekranie monitora symulację 3D Twojej metamorfozy uśmiechu.

Czytaj więcej

 

Skaler i piaskarka – AirFlow One

Bezbolesne, a zarazem skuteczne usuwanie osadu i kamienia nazębnego? To możliwe dzięki nowoczesnemu stanowisku AirFlow One i unikalnej procedurze Guided Biofilm Therapy, według której postępują wykwalifikowane higienistki Royal Dental Katowice.

Czytaj więcej

Sedacja wziewna

Stresujesz się podczas wizyty? Nie w Royal Dental! Podtlenek azotu (gaz rozweselający) rozluźni każdego Pacjenta bez względu na wiek. Podajemy go przez specjalną maseczkę.

Czytaj więcej

Laser Lasotronix

Zabiegi chirurgiczne z udziałem lasera Lasotronix są całkowicie bezbolesne, komfortowe i precyzyjne. Są również bezkrwawe, dzięki czemu rany goją się znacznie szybciej. Stosujemy go m.in. do podcinania wędzidełek, usuwania zamian błony śluzowej i plastyce dziąsła.

Czytaj więcej
play button tray arrow
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty