Umów się na wizytę: 32 610 06 10

Radiowizjografia Toggle

Radiowizjografia cyfrowa to alternatywna, unowocześniona wersja starej aparatury rentgenowskiej – jest zdecydowanie szybsza, dokładniejsza i bezpieczniejsza. Od razu po wykonaniu zdjęcia, otrzymujemy na ekranie komputera obraz RTG, umożliwiający precyzyjną diagnozę stanu uzębienia, m.in. określenie długości kanałów zębowych, gęstości kości czy poprawności wypełnienia danego kanału. Oprócz szybkości i precyzji, radiowizjografię wyróżnia także krótszy (nawet do 50 razy w porównaniu z tradycyjnym aparatem RTG!) czas ekspozycji Pacjenta na promieniowanie (do 0,02 s).

W Royal Dental w Chorzowie korzystamy z bezprzewodowego urządzenia RVG 6500, które gwarantuje najwyższą na rynku jakość obrazu (20 lp/mm). W trakcie badania wykorzystuje innowacyjną technologię opartą na włóknie fibrooptycznym, które zapewnia rozdzielczość lepszą o ponad 60% w porównaniu z konkurencyjnymi produktami.  Dzięki temu nasi specjaliści pracują na ostrych i wyrazistych obrazach szczegółów anatomicznych Pacjenta. RVG 6500 to także wygoda i szybki dostęp do zdjęć, dzięki możliwości gromadzenia dokumentacji medycznej nie tylko w ramach oprogramowania PC, ale i na produktach Apple (iPod, iPhone).

Zdjęcie RTG zęba lub zębów w formie cyfrowej możemy wielokrotnie obrabiać, co pozwala nam uzyskać najbardziej precyzyjny obraz oraz postawić szybką i trafną diagnozę.

play button tray arrow
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty