Umów się na wizytę: 32 610 06 10

Lek. dent. Beata Radomska Toggle

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i studiów podyplomowych z medycyny estetycznej. Współautorka badań prowadzonych w ramach Koła Naukowego przy Katedrze Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, nagrodzonych pierwszym miejscem podczas szóstej Międzynarodowej Konferencji Naukowej. Ekspert z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej i endodoncji. Pasjonatka swojego zawodu.

W codziennej pracy kieruje się koncepcjami minimalnie inwazyjnej stomatologii, łącząc estetykę z funkcjonalnością. Pomaga jej w tym aparat fotograficzny, zaawansowany sprzęt i nowoczesne oprogramowanie, dzięki którym precyzyjnie projektuje uśmiechy i przedstawia pacjentom krok po kroku proces leczenia. Uczestniczka licznych konferencji i kursów.  Miłośniczka dobrej lektury. Rozwój to dla niej nie tylko praca nad umysłem, ale i ciałem, dlatego w wolnej chwili oddaje się sportowi.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty