Umów się na wizytę: 32 610 06 10

Lek. stom. Aleksander Tarnawski Toggle

Założyciel Centrum Ortodoncji i Implantologii Royal Dental w Chorzowie. Ekspert z zakresu ortodoncji oraz koordynator leczenia interdyscyplinarnego. Członek International Association for Orthodontics. DIAMENTOWY PARTNER INVISALIGN – innowacyjnej metody leczenia wad zgryzu niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Jako jedyny w Południowej Polsce, posługuje się skanerem iTero, tworząc trójwymiarowe wyciski zębów. Uczestnik licznych szkoleń, prowadzonych przez największe autorytety światowej ortodoncji.

Aleksander Tarnawski to pasjonat nowoczesnych technologii. W swojej codziennej pracy stosuje cyfrowe metody leczenia wad zgryzu, takie jak indywidualne aparaty INSIGNIA czy przezroczyste INVISALIGN. Metamorfozę uśmiechu przedstawia Pacjentom w formie komputerowej symulacji. Dzięki precyzyjnemu, cyfrowemu projektowaniu Digital Smile Design, efekt końcowy leczenia jest zawsze zgodny z założeniami i tym, czego oczekuje Pacjent. Tradycyjną masę wyciskową, zastąpił nowoczesnym skanerem iTero i obrazem 3D, dzięki czemu wizyty ortodontyczne jeszcze nigdy nie były tak komfortowe.

Doktor Tarnawski nie boi się nowych wyzwań – niezależnie od wady zgryzu, zrobi wszystko, by Pacjent uzyskał perfekcyjny, wymarzony uśmiech! Po zakończonym leczeniu, chętnie zaprasza do… swojego studia fotograficznego. To tutaj realizuje zamiłowanie do fotografii i uwiecznia niezwykłe metamorfozy. Jeśli w ręku nie trzyma jednego z aparatów, ortodontycznego lub fotograficznego, najczęściej chwyta za kierownicę samochodu i obiera kierunek: góry. Nie tylko w stomatologii, jest jeszcze wiele szczytów do zdobycia!

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty