Umów się na wizytę: 32 610 06 10

O nas Toggle

Royal Dental w Chorzowie to wysoko wykwalifikowani eksperci z zakresu ortodoncji, implantologii, stomatologii estetycznej i dziecięcej.

Jako pierwsi w Polsce, jesteśmy Diamentowym Partnerem innowacyjnej metody prostowania zgryzu niewidocznymi nakładkami Invisalign. Z kolei jako jedyni w regionie posiadamy skaner iTero element 5D najnowszej generacji, umożliwiający opracowanie wirtualnego planu leczenia ortodontycznego oraz przedstawienie Pacjentowi w formie cyfrowej etapów jego metamorfozy.

W trosce o najwyższą jakość usług, oferujemy dostęp do nowoczesnego sprzętu i unikalnych rozwiązań, oraz stale podnosimy kwalifikacje personelu, uczestnicząc w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą.

Zapewniamy bezbolesne i efektywne leczenie stomatologiczne. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, konsultując plan leczenia w ramach konsylium lekarzy.

Nasz zespół to także eksperci z zakresu stomatologii dziecięcej, z doskonałym podejściem do najmłodszych pacjentów. Dla dzieci przygotowaliśmy kolorową poczekalnię i specjalny gabinet stomatologiczny, w którym mogą czuć się bezpiecznie i swobodnie.

W Royal Dental Katowice świadczymy usługi z zakresu:

 • ortodoncja,
 • implantologia,
 • endodoncja,
 • protetyka,
 • chirurgia,
 • stomatologia estetyczna,
 • stomatologia dziecięca.

Dbając o najwyższy komfort pacjentów i ceniąc Państwa czas, wizyty rejestrujemy na konkretne godziny i potwierdzamy z jednodniowym wyprzedzeniem. Nasze gabinety posiadają udogodnienia dla niepełnosprawnych, a przed budynkiem zlokalizowany jest bezpłatny parking.
Zapraszamy!

 

play button tray arrow
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty