Umów się na wizytę: 32 610 06 10

Invisalign – niewidoczne aparaty nazębne Toggle

Leczenie ortodontyczne, o którym nie musi wiedzieć nikt poza Tobą i Twoim ortodontą? Poznaj INVISALIGN – innowacyjną metodę prostowania zgryzu za pomocą przezroczystych, wymiennych nakładek (alignerów), które są dyskretne i komfortowe, a zarazem tak samo efektywne jak tradycyjne aparaty ortodontyczne! Wybierz Royal Dental, DIAMENTOWEGO Partnera INVISALIGN, i rozpocznij już dziś swoją niezwykłą metamorfozę uśmiechu. Zarejestruj konsultację: 32 610 06 10.

Chcesz zagłębić się bardziej w temat metody INVISALIGN? Chcesz zobaczyć metamorfozy i efekty leczenia tą metodą? Zapraszamy na dedykowaną tej metodzie stronę:

DLACZEGO INVISALIGN w ROYAL DENTAL?

 • Precyzyjna diagnostyka i wirtualny plan leczenia.

Jako jedyni w regionie, korzystamy z nowoczesnego, wewnątrzustnego skanera 3D iTero. Dzięki niemu oraz oprogramowaniu ClinCheck®, opracujemy trójwymiarowy projekt terapii – na ekranie monitora zobaczysz jak milimetr po milimetrze będzie zmieniać się Twój uśmiech. Już podczas pierwszej wizyty, jeszcze przed rozpoczęciem leczenia, przedstawimy Ci efekt końcowy.

Zobacz na filmie poniżej jak wygląda konsultacja INVISALIGN w Royal Dental:

 • Dyskrecja i komfort

Przezroczyste nakładki są właściwie niewidoczne. Co więcej, możesz je samodzielnie zdejmować, np. na specjalne okazje czy przed szczotkowaniem zębów, i zakładać z powrotem. Dzięki temu nie musisz zmieniać swoich nawyków żywieniowych czy stylu życia, a higiena jamy ustnej jest tak samo prosta jak przed rozpoczęciem leczenia.

Brak metalowych elementów, termoplastyczny, specjalnie opracowany silikon oraz wykonanie na indywidualne zamówienie sprawiają, że aparat INVISALIGN jest idealnie dopasowany i tak wygodny, że nawet Ty sam możesz o nim zapomnieć!

 • Błyskawiczne efekty 

Na drugiej wizycie otrzymujesz komplet alignerów, które wymieniasz samodzielnie co tydzień. Każdy łuk wywiera kontrolowany nacisk na wybrane zęby, przemieszczając je do pozycji określonej przez ortodontę, byś mógł cieszyć się wymarzonym uśmiechem już nawet po kilku miesiącach (w zależności od wady zgryzu)!

 • DIAMENTOWY PARTNER INVISALIGN

Jesteśmy Diamentowym Partnerem INVISALIGN, co oznacza, że każdego roku przeprowadzamy ponad 250 udanych metamorfoz z wykorzystaniem niewidocznych nakładek ortodontycznych. Doświadczenie, wysokie kwalifikacje, jedyny w regionie, nowoczesny sprzęt do skanowania 5D, sprawiają, że w Royal Dental możesz być pewien, że Twój uśmiech jest w najlepszych rękach! Dołącz do 6 milionów zadowolonych Pacjentów, którzy odkryli INVISALIGN: 32 610 06 10.

INVISALIGN TEEN – APARATY DLA MŁODZIEŻY

W odpowiedzi na potrzeby młodych, aktywnych ludzi powstały aparaty INVISALIGN TEEN, opracowane we współpracy z młodzieżą, rodzicami oraz specjalistami z zakresu ortodoncji. Dedykowane nastolatkom, charakteryzują się specjalną budową, równoważącą wyrzynanie się kłów, drugich zębów przedtrzonowych i drugich zębów trzonowych.

Są dyskretne, komfortowe, efektywne, a w dodatku wzbogacone o kilka dodatkowych elementów: niebieskie wskaźniki zużycia łuku oraz 6 dodatkowych, bezpłatnych alignerów na wypadek utraty podstawowych nakładek.

Dzięki niewidocznym aparatom ortodontycznym INVISALIGN TEEN Twoja Pociecha zachowa pewność siebie w kontaktach z rówieśnikami i, chwila moment, obudzi się z perfekcyjnym uśmiechem! Zapytaj o szczegóły: 32 610 06 10.

APARAT ORTODONTYCZNY DLA DZIECKA – INVISALIGN FIRST 

Po co dziecku, które ma jeszcze mleczaki aparat ortodontyczny?
– by korygować zgryz jak najwcześniej, co jest prostsze i przebiega szybciej niż u dorosłych pacjentów,
– by zęby stałe wyrzynały się prawidłowo,
– by uniknąć przykrych i poważnych konsekwencji zdrowotnych w przyszłości, np. konieczności ingerencji chirurgicznej.

Uśmiechy maluchów leczymy z powodzeniem także za pomocą niewidocznych aparatów ortodontycznych. Przezroczyste nakładki dla dzieci, INVISALIGN FIRST, posiadają niebieski wskaźnik zużycia. Blaknie on pod wpływem działania śliny, dzięki czemu rodzic może kontrolować czy pociecha nosi aparat tak często, jak powinna. Nakładki są wygodne, nie uwierają, łatwo je zdjąć (np. przed jedzeniem czy szczotkowaniem), a potem założyć z powrotem.

Aparat ortodontyczny dla dziecka

APARATY RETENCYJNE VIVERA

By wyrównane zęby nie powróciły do pierwotnej pozycji, po zakończonym leczeniu ortodontycznym, rekomendujemy zastosowanie aparatu retencyjnego, dzięki któremu zachowasz swój perfekcyjny uśmiech na wiele lat!

Aparaty retencyjne Vivera są:

 • produkowane w tej samej innowacyjnej technologii, co INVISALIGN;
 • przezroczyste, wygodne i łatwe do zdjęcia;
 • nawet 30% bardziej trwałe niż inne przezroczyste aparaty retencyjne;
 • pakowane po 3 sztuki, byś mógł korzystać z nich jak najdłużej.

W trosce o wymarzony uśmiech, zapytaj o retencję: 32 610 06 10.

play button tray arrow
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.

   Invisalign

   na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

   logo mediraty